Смілянам пояснили чи можна витрачати кошти на власні потреби з рахунку, відкритого для підприємницької діяльності

Однією з актуальних питань, зокрема, для фізичних осіб підприємців є використання коштів з розрахункового рахунку. У Смілянській ОДПІ надали роз’яснення щодо того, чи може фізична особа підприємець (ФОП) використовувати кошти з розрахункового рахунку, який відкрито для здійснення підприємницької діяльності для власних потреб?
Фіскали зазначають, згідно з ст. 42 Господарського кодексу України (далі – ГКУ), підприємництво – це самостійна, ініціативна, систематична, на власний ризик господарська діяльність, що здійснюється суб’єктами господарювання (підприємцями) з метою досягнення економічних і соціальних результатів та одержання прибутку. Відповідно до ст. 44 ГКУ підприємництво здійснюється на основі вільного розпорядження прибутком, що залишається у підприємця після сплати податків, зборів та інших платежів, передбачених законом. Враховуючи вищевикладене, фізична особа – підприємець має право вільно користуватися коштами з розрахункового рахунку, який відкрито для здійснення підприємницької діяльності, за умови сплати всіх податків, зборів та інших платежів, передбачених чинним законодавством.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *