«Інтелект України» у Смілі | Газета "Сміла" – газета про наше рідне місто

«Інтелект України» у Смілі

Смілянські першокласники стали учасниками проекту «Інтелект України». Про те, про це за проект і участь у ньому розповіла вчитель початкових класів «Навчально-виховний комплекс «ЗОШ І ступеня – гімназія ім. В.Т. Сенатора»  В. Богуславська.

«Навчальний заклад за ініціативи директора О.О. Дзевульської, став учасником науково-педагогічного проекту «Інтелект України». 30 першокласників минулого навчального року розпочали навчання у єдиному в місті проектному класі. Маючи за плечима 20 років педагогічного стажу, відчувала себе першокласницею і я, адже потрібно було вивчити нові методи і прийоми, навчитись вчити по-новому.

Розпочалось навчання. Разом з моїми розумниками ми опановували метод читання цілими словами, розв’язували логічні задачі. Дуже сподобався дітям новий предмет «Навчаємося разом». Кожен урок в проектному класі проходив весело, цікаво. Обов’язково лунала пісня, а танцювальні вправи додавали бадьорого настрою. Протягом року з нами працювали нові друзі – коротульки Знайко, Незнайко, Поспішайко, Хвалько, Кнопочка. Мудра Сова вчила з нами правила, весела Сорока та повільна Черепаха допомагали вдосконалювати навички читання. Разом з інопланетним гостем Центавриком, на уроках «Людина і світ», ми мандрували планетою та вивчали її мешканців. Навчатись дітям було цікаво. Вони з бажанням йшли до школи.

Звичайно раділи цьому їх батьки. Особливо раділи ми, дорослі, коли серед сотень першокласників з усієї України, на віртуальній Алеї Слави «Інтелекту України», засяяли зірочками імена наших трьох учнів. Підсумком роботи у проектному класі стала конференція, яка відбулась у Черкаському обласному інституті післядипломної освіти педагогічних працівників. На неї були запрошені 12 вчителів, які першими в області розпочали в цьому році роботу у проектних класах. В наступному навчальному році ще 33 школи області долучаються до участі в проекті «Інтелект України» продовжує впевнено крокувати нашою державою, даруючи учням якісну освіту та впевненість у майбутньому».

 

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *