Привітали смілянського веслувальника, триразового чемпіона світу Артема Ткаченка | Газета "Сміла" – газета про наше рідне місто

Привітали смілянського веслувальника, триразового чемпіона світу Артема Ткаченка

DSC_044] (2)Нещодавно у Смілу  із перемогою на чемпіонаті світу з «Драгонботу» (каное на 20 чоловік) повернувся 17-річний веслувальник Артем Ткаченко. Хлопець виступав у складі збірної України, став тричі золотим призером  і нині є наймолодшим у Смілі чемпіоном  такого рівня у своєму виді спорту. Привітати із перемогою молодого веслувальника та його тренерів, які допомогли хлопцю на шляху до великого спорту,  у малій залі Будинку рад зібралися секретар міської ради Віктор Федоренко, заступник міського голови Людмила Осейко, керуючий справами Олександр Головченко, керівництво районної ради, місцеві ЗМІ.
DSC_0436.MOV_snapshot_00.01_[2017.08.11_13.49.50] (3)Артем розповів про підготовку до чемпіонату світу, який проводився у місті Дивон-ле-Бен, у Франції та трішки про себе. Розпочав займатися спортом з 14 років. 2 роки тренувався у Смілі, займаючись у ДЮСШ “Локомотив” та ДЮСШ “Олімп” отримав базову підготовку. Ще півроку потому Артем став тренуватися у Харківському спортивному інтернаті. На чемпіонаті з “Драгонботу” змагалися 20 кращих команд з усього світу. Найсильнішими суперниками стали веслувальники з Тайланду, Китаю та Канади, однак українці змогли вибороти перемогу.

Присутні цікавилися секретом молодого, у свої роки вже досить успішного спортсмена.

«Є люди талановиті. Такі, як каже мій тренер у Харкові, швидко «закінчуються», а є люди наполегливі, які вчаться та постійно працюють. Перемога просто так ніколи не дається, на неї треба працювати і працювати», – відповів Артем Ткаченко та побажав смілянським спортсменам терпіння та наполегливості, бо лише такий шлях веде до перемог.

Спортсмену та його тренерам і помічникам керівники міста побажали і надалі підкорювати спортивні вершини, досягати усіх поставлених цілей, вручили пам’ятні подарунки та на згадку зробили колективне фото із нашою смілянською гордістю.

DSC_0447 (3)

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *