Смілянські команди отримали відзнаки та подяки за перемоги у змаганнях “Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги”

У Смілі завершився ІІ міський етап змагань “Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги”. Заклади команд-переможниць отримали Кубки та подяки. Школи № 1, 7, 11, 12, 13, а також ліцей “Лідер” посіли перші місця у різних спортивних дисциплінах і представляють Смілу у наступному ІІІ районному етапі змагань.

Ці хлопці і дівчата вже мають не лише спортивні досягнення, а й розуміють важливість спорту як засобу зміцнення здоров’я та роботи в командні. Своїх переможців у закладах вітали в присутності шкільних родин, а комусь довелося отримувати нагороду навіть в укритті, бо тривала повітряна тривога.

Команда хлопців-баскетоблістів з НВК ліцею «Лідер» у міському етапі посіла І місце.

Команди школи №11 отримали два кубки за перемогу у змаганнях з футзалу та волейболу. Юнацька команда з волейболу цього закладу вже виграла і першість Черкаського району в змаганнях “Пліч-о-пліч”. Тож їх боротьба продовжується.
Дівчата з волейбольної команди школи №12 отримали кубок та подяку за І місце. У фіналі Черкаського району “Пліч-о-пліч” з волейболу вони посіли почесне 2 місце.

Команді черліденгу зі школи 7 у міському етапі вибороли І місце, а в III етапі змагань “Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги”, серед 11 команд району зайняли 3 сходинку.

Суперкоманда зі спортивного орієнтування школи №13 теж отримала кубок та відзнаку з побажанням перемоги у районному етапі, який днями має відбутись у Черкасах.

Команда баскетболісток зі школи №1 здобула перемогу у міських змаганнях.