На території заказника екоінспектори виявили майже півтора кілометра сіток зі рибою

Державна екологічна інспекція Центрального округу разом із правоохоронними органами та громадськими організаціями посилює заходи державного нагляду (контролю) в нерестовий період 2024 року.

На Кременчуцькому водосховищі р. Дніпро та на території Сулинського заказника загальнодержавного значення на р. Сула 08 – 09.04.2024 року в виявлено та знято з води 24 мисинових сітки загальною довжиною 1,3 кілометри із рибою. Складено акти вилучення безхозного майна на сітки, що підлягають знищенню. Сто п’ятдесят кілограмів риби здано на переробку, 115 живих рибин випустили у річку.

До адміністративної відповідальності за порушення правил рибальства притягнуто 15 осіб, із них за статтею 85 частина 3 Кодексу України про адміністративні правопорушення – 13, за статтею 85 частина 4 КУпАП – 1, статтею 91 КУпАП – 1, статтею 8811 КУпАП – 1.

Сума збитків, завданих державі в результаті незаконного вилову живих біоресурсів, становить 386 тисяч гривень.

За порушення «Правил любительського та спортивного рибальства» та режиму об’єктів природно-заповідного фонду передбачена адміністративна та кримінальна відповідальність. Крім того порушники будуть змушені відшкодувати шкоду завдану навколишньому природному середовищу, наголошують в екологічній інспекції.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.