Біля Сміли поліцейські охорони допомогли жінці, у якої були проблеми із автівкою

Подія сталася 9 квітня близько шістнадцятої години на Смілянській трасі, поряд із містом Сміла. Жінка, яка кермувала автомобілем «Шкода», потрапила в ДТП, а екіпаж підрозділу «Титан» Управління поліції охорони в Черкаській області їй надав допомогу.

Днями, екіпаж підрозділу «Титан» Управління поліції охорони в Черкаській області в складі охоронника Сергія Лисенка та АТЗ взводу Олега Ткаченка, рухаючись по Смілянській трасі поблизу Сміли з чергового завдання, на узбіччі дороги побачили автомобіль «Шкода» з увімкненим сигналом аварійної зупинки і занепокоєну жінку, яка ходила навколо машини.

Зупинившись, з’ясувалось, що вона водій даного автотранспорту, рухаючись по трасі колесом в’їхала в вибоїну, і самотужки замінити колесо на «запаску» не могла. Наряд поліції охорони УПО Черкаської області впорався з проблемою швидко, замінили колесо на запасне, щоб жінка могла впевнено продовжити рух далі, та надали інформацію про найближчу станцію технічного обслуговування.

Жінка подякувала працівникам Поліції охорони за допомогу, направивши лист-подяку до Департаменту поліції охорони.

Якщо ви помітили людину, яка потребує допомоги, не будьте осторонь, поцікавтесь що трапилось та, за необхідності, телефонуйте за номерами екстрених служб, наголошують правоохоронці.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.