Скільки зброї здали сміляни під час місячника добровільної здачі зброї?

1522922135_zbroya-5З метою протидії незаконному розповсюдженню зброї та вибухівки, профілактики злочинів, пов’язаних із їх використанням, Смілянським відділом поліції ГУНП в Черкаській області з 1 квітня по 31 квітня 2018 року проводився місячник добровільної здачі зброї.

В ході підготовки та проведення місячника здійснено ряд зустрічей та виступів на підприємствах, організаціях та установах з метою доведення інформації про порядок здачі предметів та матеріалів, заборонених в обігу, а також правові наслідки вимог статті 263 КК України та можливість реєстрації зброї спеціальних засобів в особисте користування.

Як повідомили газеті “Сміла”, в ході проведення місячника до Смілянського відділу поліції здано 7 мисливських гладкоствольних одиниць зброї, 3 травматичних пістолета, 22 газових пістолета, 2 снаряда часів Другої світової війни.

Смілянський відділ поліції дякує усім небайдужим жителям м. Сміла та Смілянського району, які проявили громадянську позицію та високий рівень правової свідомості, здавши зброю, яка перебувала у незаконному поводженні, й інші небезпечні знахідки, та сподівається на подальшу співпрацю!

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *