Смілянських школярів вчать цінувати здоров’я

IMG_20180517_102531_новый размерУже традиційно навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №3-колегіум» два рази на рік проводить День здоров’я.  Його мета – допомогти  учням  зрозуміти цінність свого здоров’я та необхідність його збереження.  «Здоров’я – це ще не все, але все інше без нього – ніщо» – так говорить народна мудрість. Проблема збереження здоров’я належить до тих глобальних проблем, вирішення яких зумовлює подальший розвиток суспільства.

Саме тому школа  працює у напрямку формування у дітей засад здорового способу життя, намагається  допомогти їм оволодіти необхідними знаннями, здобути певні вміння та навички, які сприятимуть їхньому життєвому успіху… 

17 травня у школі відбувся День здоров’я. За доброю традицією цього дня учні школи відправились до нижньої частини центрального парку міста. Колегіанти весело проводили час на свіжому повітрі. Учні 5-11-х класів варили запашну кашу, смажили сосиски, грали в футбол та волейбол, брали участь у спортивних змаганнях. Учні початкової ланки  протягом дня гралися в рухливі ігри, бадмінтон, стрибали на скакалці, весело проводили час.

Олена Занєгіна,

педагог-організатор школи №3-колегіумуIMG_20180517_114427_новый размер

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *