Родина Войцехівського отримала 2-кімнатну квартиру в центрі Черкас

Родина загиблого айдарівця – Вероніка Войцехівська із двома синами – тепер житимуть у 2-кімнатній квартирі в середмісті Черкас. Її придбали коштом держави. Як інформують у Черкаській ОДА, ключі від нового житла напередодні Дня Святого Миколая родині загиблого бійця вручив голова Черкаської ОДА.
Родина загиблого айдарівця Войцехівського отримала 2-кімнатну квартиру в центрі Черкас

Євген Войцехівський із позивним «Чех» командував окремим підрозділом «Холодний Яр» у складі штурмового батальйону «Айдар». Він поліг у бою на Луганщині торік у липні. Загиблий родом із Кам’янки, проживав у Смілі. Тут досі мешкає його родина – разом тісняться в батьківській хаті.

– Я навіть не мріяла про квартиру в обласному центрі, – розповідає вдова Вероніка Войцехівська. – Думала, хоча б у Смілі мати свій дах над головою. Ми всі дуже щасливі. Розуміємо, що сьогодні тяжко державі, але водночас вона дбає про дітей загиблих бійців.
Родина загиблого айдарівця Войцехівського отримала 2-кімнатну квартиру в центрі Черкас

Обоє синів загиблого з нетерпінням очікують на входини. Старшому Валері – 6 років. Русланчик на 2 роки менший. Кажуть: мріють бути козаками та боронити країну, як тато.

– Синочки нашого героїчного айдарівця – це нове покоління патріотів, – каже очільник області Юрій Ткаченко. – Я мав честь бути знайомим із Євгеном. Це – справжній українець, справжній герой. Він серед перших взяв до рук зброю і став на захист Батьківщини. І дуже приємно сьогодні виконати місію – вручити родині ключі від нового житла. Цьогоріч коштом держави вже придбано 5 квартир для родин загиблих бійців та інвалідів війни першої і другої груп. Сподіваємося невдовзі придбати ще 12 квартир для родин АТОвців, повідомляє Провінція

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *