Дякуємо небайдужим

18.12.2015 у Міському будинку культури для дітей соціально незахищених категорій проведено загальноміське святкування Дня Святого Миколая. До участі у святкуванні залучено учнів 1-6 класів загальноосвітніх навчальних закладів міста із числа осіб дітей-сиріт та позбавлених батьківського піклування, дітей-інвалідів, дітей із числа внутрішньо переміщених осіб та дітей, батьки яких беруть участь у проведенні антитерористичної операції.
Організаторами розважально-ігрової програми стало управління освіти, молоді та спорту Смілянської міської ради, а цьогорічними помічниками Святого Миколая вже традиційно виступили приватні підприємці, які постачають продукти харчування у дошкільні та організовують харчування у загальноосвітніх навчальних закладах, Всеукраїнський благодійний фонд «Тепла родина». Святковий настрій і позитивні емоції всім присутнім дарували зовсім юні та досвідчені артисти із числа вихованців і педагогів Будинку дитячої та юнацької творчості. По закінченню розважально-ігрової програми всі діти отримали набори цукерок у рамках проведення акції «Обміняй запрошення на солодощі».
За щасливі посмішки дітей і подаровану віру у силу всеперемагаючої єдності заради світлого майбутнього, відкриті серця та надану підтримку дякуємо всім сучасним помічникам Святого Миколая:
Івановій Лідії Андріївні
Голуб Марині В’ячеславівні
Новочуб Людмилі Юріївні
Гончаренко Марині Анатоліївні
Педяш Наталії Григорівні
Панчуку Валерію Петровичу
Ярошенко Олені Миколаївні
Бережній Жанні Вікторівні
Шаповалову Олександру Миколайовичу
Андріяш Наталії Олександрівні
Демченку Олександру Валентиновичу
Трушкевич Наталії Анатоліївні
Бузун Юлії Анатоліївні
Білостоцькій Людмилі Василівні
Романенку Володимиру Івановичу
Черкаській регіональній продовольчій кампанії
Благодійному Фонду «Тепла родина» та депутатам міської ради Хоменку Роману Миколайовичу, Трушкевичу Олегу Юрійовичу, Голубніченко Світлані Анатоліївні
Управління освіти

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *