Сміляни повернулися із сріблом кубку України з хортингу

NDMkdM7r188Вже традиційно Черкаську область на Українській першості з хорингу представляли лише сміляни – вихованці бійцівського клубу “Легіон”. На ключових змаганнях, які пройшли в Києві з 11 по 13 грудня,із серії чемпіонатів і турнірів з хортингу , котрі стали завершальними для цього спортивного року, було прийнято рішення дати дорогу молодим і менш досвідченим, але перспективним спортсменам Тімченку Андрію та Хорунжому Максиму, вони довели свою майстерність в боях, що правда брак досвіду завадив дістатися золота кубку України. Своїми перемогами хлопці поповнили клубну скарбничку двома срібними медалями.Тімченко Андрій провів три поєдинки,у двох з яких завоював перемогу. І лише у фіналі поступився з мінімальною перевагою більш досвідченому спортсмену із Києва. Хорунжий Максим також у двох з трьох боїв виборов перемогу. Тренери і одноклубники вітають бійців з вдалим виступом на змаганнях та бажають нових перемог! Спортсменів підготували тренери, майстри спорту України – Селюжицький Андрій, Патинок Ігор та Селюжицький Антон.