Роботи з відновлення правого проїзду з Черкас до Сміли тривають

17632043_10206783793192550_6634010651684596242_o-e1490874752425На автодорозі Н-16 Золотоноша-Черкаси-Сміла-Умань тривають роботи з поточного середнього ремонту по відновлення проїзду правою стороною на відрізку від Черкас до Сміли. Підрядник повністю закінчив роботи з фрезерування асфальтобетонного покриття по всій довжині ділянки, що складає 7,7 км, повідомляє прес-служба Черкаської ОДА з посиланням на інформацію САД області.
Також завезено ґрунт для планування і облаштування узбіччя на цьому відрізку автошляху.
Наразі проводяться роботи з відновлення асфальтобетонного покриття за технологією регенерації із органо-мінеральної суміші з відфрезерованого матеріалу. Опісля проводитиметься облаштування вирівнюючого шару асфальтобетонного покриття та верхнього шару покриття.
Роботи на цьому відрізку автодороги Н-16 Золотоноша-Черкаси-Сміла-Умань тривають щоденно без вихідних і, за потреби, виконуватимуться і вночі. Планується, що роботи на цій ділянці автодороги закінчаться на початку червня цього року.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

2 коментарі “Роботи з відновлення правого проїзду з Черкас до Сміли тривають”

  1. Алла коментує:

    Добре, що скоро закінчать ремонт дороги до Черкас. Але чому ніяк не розпочнться ремонт доріг по місту Сміла? Невже таке питання не тривожить смілян? Думаю, що тривожить, але на жаль, тільки жителів. А керівництво Сміли просто мовчить. А даремно!!!!

    • Сміла коментує:

      Ремонт доріг у Смілі орієнтовно розпочнеться наступного тижня. Ми обов’язково про це повідомимо по факту.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *