Смілянське управління ПФУ проводить активну роботу зі скорочення обсягів заборгованості до Пенсійного фонду України

За інформацією завідувача юридичного сектору Оксани Герасевич Смілянським управліням направлено 16 претензій відносно стягнення заборгованості по пільговим пенсіям на загальну суму – 253,6 тис. грн. Проведена претензійна робота дозволила отримати на рахунки управління та спрямувати на виплату пенсій 229,1 тис. грн. Заходами примусового стягнення забезпечено 94,2% заборгованості, що підлягає стягненню в судовому порядку.

Примусовому виконанню з початку року підлягало 341 виконавчий документ на 986,9 тис. грн. Зупинено примусове виконання по 13 провадженнях на 86,1 тис. грн., що становить 5,63%. Надходження від примусового стягнення становлять 41,8 тис. грн., або 4,23% від суми, яка підлягала виконанню (без урахування зупинених проваджень). В порівняні з минулим роком надходження зменшилось на 189,1 тис. грн., що пояснюється відсутністю активів боржників та самих боржників за вказаними місцями проживання.

Посилено контроль за роботою державних виконавців щодо своєчасного та реального виконання виконавчих документів. Спільно із працівниками ДВС перевірявся  майновий стан боржників. Складалися акти звірення по виконавчим документам про стягнення коштів на користь ПФУ та постанов у справах про адміністративні правопорушення. Проведено  ознайомлення з матеріалами виконавчого провадження про що складено  280 актів та здійснено 84 спільних виїздів з державними виконавцями за місцем проживання або реєстрації боржників, про що складено 84 актів. Внаслідок спільних виїздів надійшло 6118,66 грн. Подано 4 скарги на дії (бездіяльність) державного виконавця на суму 1318,86 грн. Скарги задоволено, в наслідок проведеної роботи на рахунок управління надійшло 170,00 грн.
З урахуванням попередніх років порушено 11 справ про банкрутство на суму  631,8 тис. грн. Проводиться активна робота з арбітражними керуючими щодо ліквідації та погашення заборгованості перед управлінням боржниками банкрутами, так представниками управління взято участь у 22 засіданнях комітету кредиторів, проведено 4 круглих столи з ліквідаторами підприємств банкрутів. В господарському суді Черкаської області забезпечено участь у 32 засіданнях. Направлено 2 скарги на дії арбітражних керуючих, з яких в задоволенні 1 відмовлено, інша на розгляді. Надійшло від підприємств-банкрутів – 11 246,40 грн.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *