Стосовно водія одного із смілянських автобусів до суду направлено обвинувальний акт

akkumulyator-k-avtobusu-paz-11142-large-150x150Як повідомили у Смілянській місцевій прокуратурі, досудовим розслідуванням встановлено, що водій керуючи рейсовим автобусом сполученням «залізнична станція ім. Т. Шевченка – автостанція м. Сміла» та знаходячись на зупинці в м. Сміла проявив неуважність до дорожньої обстановки та її змін, не переконався у закінченні висадки пасажирів із салону транспортного засобу, не зачинивши задні двері призвів у рух транспортний засіб, у результаті чого пасажирка рейсового автобусу не втримала рівноваги та випала із салону на вулицю біля вказаної зупинки. У результаті падіння, отримала тілесні ушкодження у вигляді закритого перелому шийки лівої стегнової кістки, які згідно висновку експерта за ознакою тривалого розладу здоров’я відносяться до категорії середньої тяжкості.
Своїми діями водій грубо порушив вимоги Правил дорожнього руху України, а саме: п. 10.1 (Перед початком руху, перестроюванням та будь-якою зміною напрямку руху водій повинен переконатися, що це буде безпечним і не створить перешкод або небезпеки іншим учасникам руху),
п. 21.4 (Водію забороняється починати рух до повного закриття дверей та відчинення їх до зупинки транспортного засобу) та вчинив кримінальне правопорушення, передбачене ч. 1 ст. 286 КК України, тобто порушення правил безпеки дорожнього руху, що спричинило потерпілому середньої тяжкості тілесні ушкодження.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *