Різдвяна казка в Європі

Продовжується участь колективу ЗОШ №3-колегіум міста Сміли у міжнародній проектній діяльності. Так, з 16 по 23 грудня учні та вчителі вкотре брали участь у міжнародному культурно-освітньому проекті, програмою якого було передбачено відвідування європейських міст – Краків, Ополе, Дрезден, Париж, Прага, а також відвідування парку розваг Дісней Ленд у Парижі.
Метою візиту було продовження ознайомлення з мовою та культурою країн Європи, історією виникнення Європейського Союзу, здобутками європейської демократії, ознайомлення з можливістю та умовами навчання у вищих навчальних закладах країн Європи, отримання початкових навичок володіння польською мовою, розширення світогляду юних громадян, формування активної громадської позиції, спрямованої на встановлення в Україні європейських стандартів життя, навчання та праці.
Цього разу маршрут візиту пролягав через Львів – Ополє – Дрезден – Париж – Прагу – Ополє – Краків –Львів. Цікаво та насичено провели учасники подорожі ці 8 днів. Наші учні зацікавилися умовами навчання в країнах Європейського союзу. Ознайомилися з історичними пам’ятками, побувавши в Дрездені (Дрезденська картинна галерея, музей фізики і математики, музей фарфору) та гуляючи Різдвяними вуличкам міста. Незабутньою була подорож до Парижа: Єйфелева вежа, про яку можна тільки мріяти, Лувр та собор Паризької Богоматері. Та найбільше подорожуючих вразило і захопило відвідування парку розваг Дісней Ленд у Парижі. Атмосфера там взагалі відрізняється від будь-якого місця на планеті. Увесь парк поділяється на чотири зони – країни і кожна має свою тематику, свої переваги та цікавинки. Це і країна фантазії для наймолодших дітей, і країна пригод для старших, особливо атракціон “Пірати Карибського моря”, який залишив незабутні враження. Зона Діскавері у Діснейленді пов’язана з технікою та космосом і там є найдрайвовіша гірка, яку тільки можна уявити.
Старовинне місто Прага зачарувало дітей і дорослих своїми затишними вулицями, по яких можна гуляти, не спостерігаючи за часом. Надихнув Карлов міст, на якому можна загадати 4 бажання, що обов’язково здійсняться.
Краків – не менш цікаве місто, яке вразило всіх старовинною архітектурою, соборами, парками, затишними вуличками та ошатними будинками, і нам одразу стало зрозумілим, чому саме Краків був колись столицею Польщі.
Найчарівніші враження залишились в учасників проекту від Різдвяних ярмарок, які вирували протягом усієї подорожі у великих та малих містах Європи. Яскраві, різнокольорові вогники, веселі конкурси, незліченні сувеніри та подарунки на любий смак, традиційні Різдвяні солодощі, які можна було придбати на цих ярмарках, дарували нашим подорожуючим відчуття свята, радості, тепла.
Валерія Лисенко, Таїсія Коваль, учениці школи №3-колегіуму,
учасники культурно-освітнього проекту

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.