У технікумі була святкова казка і виставка креативних ялинок

У Смілянському промислово-економічному коледжі ЧДТУ святкували Новий рік. Організацією підготовки та проведення заходів займалася циклова комісія «Розробки програмного забезпечення», голова комісії Зборівська В.П.
Педагоги і студенти реалізували ідеї, запропоновані членами циклової комісії, в складі Морозової О.В, Пожар Н.А., та в останній тиждень навчання створили в коледжі справжнє казкове царство.
Почалося святкування із прикрашання кабінетів та коридорів коледжу. Кожен кабінет був прикрашений у стилі та звичаях різних країн світу: Киргизії, Фінляндії, США та ін. Спрямовувала естетичні смаки студентів під час прикрашання коледжу Півненко С. В.
У вестибюлі коледжу, на «сніговій» горі, була організована виставка креативних ялинок. Студенти вразили своїм творчим потенціалом та неймовірною уявою. Ялинки були створені з дисків, радіодеталей, лікарських рукавичок, ниток, шоколадних цукерок, вермішелі, радіоелементів. Креативні ялинки груп технічного відділення були створені з радіодеталей, що підкреслило їх професійне спрямування. Навіть, директор коледжу, Шиян В.Г., прийняв участь і виставці, створивши ялинку з радіодеталей.
В аудиторії до студентів та викладачів коледжу завітали Дід Мороз, Снігурочка та символ Нового року – Синя Дерев’яна Коза. Під веселу музику вони привітали студентів , висловили побажання та навіть передбачили кожному студенту майбутнє у 2015 році.
Святкова казка продовжилася на новорічному карнавалі. Студенти показали свої творчі вміння: співали, танцювали східні танці, створили танцювальний флешмоб, провели конкурси та вибрали Короля і Королеву балу. На балу було представлене фешен-дефіле 2015 одягу для студентів від відомих модельєрів педагогічного колективу та адміністрації коледжу. Студенти як справжні моделі продемонстрували гумористичні моделі одягу, ніби- то створені викладачами.
В рамках новорічних заходів також була проведена благодійна акція, результатом якої було привітання дітей, що знаходяться на лікуванні в дитячому відділенні черкаської обласної психіатричної лікарні №2. Студенти та викладачі коледжу завітали до дітей з подарунками: цукерками, настільними іграми, та спортивним інвентарем. Дід Мороз і Снігуронька привітали дітей з Новим роком, роздали солодкі подарунки та запросили всіх у хоровод навколо ялинки. Зустріч дітей була дуже зворушлива. Снігуронька брала маленьких діток на руки, а Дід Мороз уважно слухав вірші у виконанні маленьких артистів. Дивлячись на це я розумію, що з усіх проведених новорічних заходів цей найважливіший, бо він робить студентів небайдужими до ближніх та спонукає цінити життя.

Голова ЦК «Розробка програмного забезпечення» Зборівська В.П.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.