Професійне свято відзначили рятівники

DSC_0848Це ті люди, які приходять на допомогу, незважаючи на небезпеку. Не шкодуючи власних сил та здоров’я вони поспішають рятувати життя і майно інших у будь-яку погоду та час доби.

Рятівник – професія хоробрих. На відміну від інших показником їх роботи є врятовані життя, а це – найцінніше для людини і у цивілізованому суспільстві. З професійним святом смілянських рятівників привітав начальник смілянської пожежно-рятувальної частини – 12 Юрій Заєць.

Щирі слова вітань та подяки за віддану і сумлінну працю від імені міської влади та себе особисто адресував перший заступник міського голови Андрій Шовкун.

Разом з вітаннями працівники пожежно-рятувальної частини отримали Почесні грамоти виконавчого комітету міської влади, райдержадміністрації та районної ради. Присутні у залі – переважно молодь, яка достойно продовжує благородну і життєво важливу справу старших колег. Від імені ветеранів

передав вітання колективу державної пожежно-рятувального частини один з перших керівників цього підрозділу Петро Зайченко. Зараз в смілянській частині працює більше 50 рятувальників. Впродовж багаторічного роботи цей колектив неодноразово доводив, що є кращим в області, а в часи, коли працювали на ліквідації вважався одним з кращих в Союзі. Учасники урочистостей вшанували пам’ять своїх колег, які віддали своє життя, рятуючи інших. Рятівники поклали квіти до підніжжя Пам’ятного знаку, який встановлено біля пожежної частини.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *