У світі казки чарівної

2Хто з нас, дорослих чи малечі, не любить казки, не мріє потрапити до їхнього чарівного світу? Ця мрія здійснилася для учнів 3-Б класу школи № 3- колегіуму. 15 вересня вони побували на уроці-подорожі «У світі казки чарівної», де зустрілися з улюбленими казковими героями. Діти мали змогу виявити свої творчі здібності, об’єднавшись в групи: «Казкарики», «Грайлики», «Оповідачі», «Художники», «Мудрунчики». Подорожуючи стежинами казок, маленькі учні вчилися складати казки, відгадувати їх під час казкової вікторини, комбінувати декілька казок в одну, створювали ілюстрації до улюблених казок, грали в гру «Покажи казку без слів».
Найбільше захопило дітей творче завдання «Склади казку», адже тут в них з’явилися нові казкові персонажі, пригоди яких не поступалися навіть найцікавішим мультикам.
Розвиваючи зв’язне мовлення учнів, збагачуючи їхню мову новими висловами, цікавими зворотами, хочеться сподіватись, що цей урок навчить юних письменників писати ще цікавіші твори та оповідання, висловлювати в них свої фантазії та мрії.

Наталія Маценко,
класовод 3-Б класу школи №3-колегіуму

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *