Про зміни в пенсійному забезпеченні – освітянам Смілянщини

У засіданні ради профспілки працівників освіти Смілянського району днями взяла участь начальник Смілянського відділу обслуговування громадян Олена Константюк. У заході взяли участь 32 особи. Фахівець Фонду ознайомила присутніх із останніми новаціями в пенсійному законодавстві та детально зупинилася на змінах із першого січня та з першого квітня цього року. Мова йшла про страховий стаж, необхідний для призначення пенсії за віком, та правила її призначення на перехідний період 2017-2019 рр., інформують у Головному управлінні Пенсійного фонду у Черкаській області.

Олена Константюк підкреслила, що особам, які на день набрання чинності Законом України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо підвищення пенсій» мали вислугу років та стаж, необхідний для призначення пенсії за вислугу років, передбачений раніше чинним законодавством, пенсія за вислугу років призначається за їхнім зверненням із дотриманням умов, передбачених Законом України «Про пенсійне забезпечення». Також фахівець Фонду роз’яснила порядок відновлення виплати раніше призначеної пенсії за вислугу років.

Крім того, Олена Константюк розповіла про можливість дистанційного обслуговування громадян за допомогою веб-порталу електронних послуг Пенсійного фонду України та надала відповіді на поставлені питання.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *