У Смілі визначили кращих шашкістів міста серед дітей та молоді

DSC_088714 квітня у НВК «Лідер» відбулися змагання за першість Сміли з шашок серед дітей дошкільного, шкільного віку та молоді з обмеженими фізичними можливостями.
Організатори змагань – Будинок дитячої та юнацької творчості.

У категорії дітей віком до 8-ми років перемогу здобули Єгор Панасенко та Денис Яненко (ДНЗ №23), Захар Фартушний (гімназія ім. В.Т. Сенатора). Серед дітей старших 8-ми років – Владімір Теліга (НВК «Лідер», Михайло Ховко (школа №1), Антон Попов (школа №3-колегіум). У молоді з обмеженими фізичними можливостями чемпіоном став Ростислав Федоренко. Переможців відзначили грамотами управління освіти, молоді та спорту.

Змагання показали, що шашки – це цікавий та корисний вид спорту, тому його треба популяризувати серед дітей та молоді, зазначає Анатолій Карчевский, керівник гуртка БДЮТ.