На засіданні громадської ради говорили про ремонт доріг, кронування та очистку водосховища

17 квітня відбулося засідання Громадської ради. Голова Громадської ради Лариса Ратійова ознайомила присутніх з переліком питань, які плануються розглянути на засіданні: питання ремонту доріг, кронування дерев, проведення робіт по очищенню міського водосховища, створення музейно-туристичного комплексу, подання проектів до Державного фонду регіонального розвитку.

З питання ремонту доріг за 2017 рік інформацію надав начальник управління ЖКГ Олег Федоров, який озвучив перелік відремонтованих вулиць та доріг на загальну суму більше 10 млн. грн. Начальник управління озвучив плани на 2018 рік щодо ремонту вулиць Трипільскої – Уманської – Незалежності (24 млн. грн з Державного бюджету), частини вулиці Соборної (при в`їзді в місто – 9 млн. грн) та поточного ремонту доріг на загальну суму 5,2 млн. грн.

З питання кронування дерев інформацію надав начальник інспекції з благоустрою, екології та забудови міста Олександр Яценко, який ознайомив з нормами кронування та надання дозволів міської комісією. З проблемними питаннями кронування дерев у міському парку культури і відпочинку членів ради проінформувала начальник відділу культури Ірина Бобошко.

Олександр Яценко також проінформував щодо проекту очистки міського водосховища та його експертизи, розташування нових об`єктів на березі річки (розважальний комплекс, кафе, ринок, фізкультурно-оздоровчий комплекс, спортивна школа, яхтклуб, спортивний майданчик, автобусна станція та стоянка автомобілів). Олег Федоров озвучив перспективу ремонту дамби та фінансування робіт через ДФРР.

Питання створення музейно-туристичного комплексу та подальшої долі колишнього приміщення ліцею озвучили начальник відділу культури Ірина Бобошко, начальник управління економічного розвитку Олександр Плакса, начальник управління освіти, молоді та спорту Наталія Незнанова.

Джерело: офіційний сайт Смілянської міської ради 

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

1 коментар “На засіданні громадської ради говорили про ремонт доріг, кронування та очистку водосховища”

  1. Петро Халявка коментує:

    Почистіть Тясмин в районі – це основа екосистеми Смілянщини і сусідніх районів. Дякую. Петро Халявка. Черкаси.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *