ПРАВООХОРОНЦІ ЗАВАДИЛИ ПАСАЖИРУ СКОРИСТАТИСЯ ПІДРОБЛЕНИМ ДОКУМЕНТОМ

Працівники лінійного відділу на ст. ім. Т. Шевченка в дизель-потязі виявили 31-річного жителя м. Сміла, який в касі залізничного вокзалу придбав проїзний квиток для пільгового проїзду пред’явивши підроблене пенсійне посвідчення.
Під час профілактичного відпрацювання дизель-потягу сполученням ст. Гребінка – ст. ім. Т.Шевченка, до працівників міліції звернулася провідниця вагону, яка повідомила, що у одного із пасажирів пенсійне посвідчення викликає підозру. Правоохоронці, в присутності понятих, вилучили у пасажира пенсійне посвідчення з явними ознаками підробки, а також квиток придбаний по ньому.
Правопорушник пояснив, що придбав бланк пенсійного посвідчення у невідомого чоловіка на міському ринку та особисто вніс дані і вклеїв свою фотографію, щоб користуватись ним для безкоштовного проїзду в приміському залізничному електротранспорті.
Вилучений документ направлено на експертне дослідження до НДЕКЦ УМВС України на Одеській залізниці.
«За даним фактом розпочато кримінальне провадження за ч. 4 ст. 358 (Використання завідомо підроблених документів) КК України, яка передбачає покарання у вигляді штрафу до п’ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або арешту на строк до шести місяців, або обмеження волі на строк до двох років», – повідомив начальник ЛВ на ст. ім. Т. Шевченка підполковник міліції Микола Лисенко.
Ірина Матвійко,
помічник начальника ЛВ на ст. ім. Т. Шевченка
із зв’язків з громадськістю

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *