Ми тобі, Букварику, дякуємо дуже!

33Першокласники попрощалися з першою книгою – Букварем. Традиційне шкільне свято – свято Букваря – нещодавно відбулося у нашій школі. Це свято, на якому першокласники прощаються зі своїм першим і головним підручником – Буквариком. Завітали до першокласників усі ті, хто був з ними протягом всього начального процесу. Це батьки, бабусі, дідусі, братики і сестрички.
Минуло небагато часу з того дня як наші діти прийшли до школи. (А їх у класі 35!) Вони не знали всіх букв і не вміли читати, проте зараз усі дуже добре читають. Умінням читати діти завдячують Буквареві.
До цього свята дітки старанно готувалися. Першокласники показали , чому вони навчилися та цікаво представили веселу Абетку. Кожна дитина з радістю говорила про значення і цінність кожної букви, а скільки пісень заспівали. Особливо зачарував
глядачів запальний циганський танок. Також прибули на свято друзі-козаки та мудра Сова, весела Чаполотта, чарівна Мальвіна та безтурботний Буратіно, маленька Мишка та трудівниця бджілка, розумна Ворона та стрімка Ластівочка, полохливий Зайчик та всезнаючий Мудрець.
Гостями першокласників були нові друзі: Читанка, Математика, Рідна мова, яким діти дали клятву старанно вчитися.
Подякували першокласники не лише Букварикові, а і своїм батькам. Це вони ділили їх перші невдачі, щасливі сльози, перші радощі і перемоги, коли вчилися читати і писати літери. Дякували діти і своїй першій вчительці Кузьменко Світлані Станіславівні та вихователю Савчук Анні Олексіївні за те, що з розумінням і любов’ю вчили всьому доброму і корисному, а головне – навчили любити рідну мову, свою Україну. Наша вчителька має великий педагогічний досвід, її люблять діти за мудрість, доброту і щедрість серця. Батьки учнів 1 класу бажають педагогам успіхів у нелегкій роботі на педагогічній ниві.
Свято Букварика закінчилося, але шлях до знань тільки розпочався..

З повагою, батьки учнів 1 класу
НВК ЗОШ № 15

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *