«ПОВНОЛІТНІЙ? ДОВЕДИ!»

Відбулася молодіжна акція під гаслом «Повнолітній? Доведи!» в рамках міського етапу Всеукраїнської інформаційно-профілактичної акції «Відповідальність починається з мене», яка проводиться вже півроку за сприяння відділу у справах сім’ї та молоді, фізичної культури і спорту управління освіти, молоді та спорту із залученням молодіжного активу міста.
Цього разу юні активісти з різних шкіл зібралися задля обстеження вулиць міста на предмет наявності зовнішньої реклами алкогольних напоїв та тютюнових виробів та з метою проведення інформаційно-просвітницької роботи щодо формування відповідального ставлення молоді до свого здоров’я. Так, було здійснено обстеження торгівельних закладів щодо дотримання законодавства із заборони продажу неповнолітній молоді алкогольних і тютюнових виробів та розповсюджено друковану продукцію, зокрема, наліпки та буклети «Повнолітній? Доведи!». Проте, на жаль, не в усіх торгівельних закладах до акції поставилися з розумінням й сприяли активістам у розміщенні превентивних матеріалів у торгівельних залах.
Під час проведення акції лідери шкільних та студентських молодіжних оранізацій ще раз акцентували увагу смілян на тому, що слід пам’ятати прості істини: якщо хочеш, щоб життя було довгим і успішним – треба мати міцне здоров’я; а щоб мати міцне здоров’я – необхідно дотримуватися засад здорового способу життя, слід берегти свій організм від того, що його ослаблює, зокрема, від шкідливих звичок. Тютюнопаління, алкоголізм – це вияв слабкості і боягузтва. Треба не боятися переборювати їх і не опускати рук. Вибір завжди є! Тож, ще раз скажемо «НІ» шкідливим звичкам, а молоді зробити правильний вибір на користь здорового майбуття!
Відділ у справах сім’ї та молоді,
фізичної культури і спорту
управління освіти, молоді та спорту

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.