По дорозі на війну

Саме так, по дорозі на війну, завітали до Смілянського технікуму харчових технологій добровольці Національної гвардії, адже після ротації вони повертаються на Схід, у зону АТО. А того дня їхній шлях до нашого навчального закладу проходив через Балакліївську школу та через гімназію ім.В.Т.Сенатора, крізь тепло дитячих сердець. Зустріч у технікумі не стала винятком, актова зала була переповнена бажаючими побачити та почути бійців, адже саме їм писалися листи-підтримки та збиралися передачі протягом осені.
Збирали передачу для бійців і цього разу, але вона була особлива: акція називалася «Привітай бійця зі святом», оскільки проходила вона напередодні Новорічних свят та в День Святого Миколая. То ж студенти та викладачі не тільки приносили теплі речі та продукти, а й готували святкові подарунки для захисників, щоб і вони відчули тепло сімейних свят.
Наші гості Юрій та Андрій, активні учасники Революції гідності, не залишилися осторонь подій і на Сході країни. Саме про останні місяці і розповідали бійці. Про страшні, незбагненні для нас події, бійці розповідали спокійно, з розуміння суті та важливості своєї місії.
І наповнювалися серця гордістю за наших земляків, і приходило усвідомлення, що на захист країни став цвіт нації, не тільки мужні та сміливі чоловіки, але достойні громадяни, сповнені любові до України.
Відповіддю-подякою від студентів став міні-концерт, звучали пісні та поезії, співзвучні подиху часу.
А Валентин Решетняк, викладач історії та керівник музею, переймався новим музейним експонатом – гільзою від протитанкового снаряда. І символічним був новий експонат, як знак того, що скоро історією стане і ця неоголошена війна.
Закінчилася зустріч, але не спішили розходитися, бійці продовжували спілкуватися з викладачами та зі студентами, адже тут, в мирній реальності, є багато спільного та важливого для всіх нас. Прощаючись, просили Юрія і Андрія швидше повертатися з війни додому та запрошували знову завітати в гості.
Олена Демченко

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.