Вітали з Днем Святого Миколая

19 грудня, у День Святого Миколая, на центральній площі біля головної новорічної ялинки міста члени молодіжного громадського активу спільно з працівниками відділу у справах сім’ї та молоді, фізичної культури і спорту провели для юних смілян солодку акцію під назвою «Вкраїною з краю в край ходить Святий Миколай».
Юнаки і дівчата, переодягнувшись в різноманітні яскраві новорічні костюми, разом з дітьми, які прийшли на свято відкриття ялинки, водили хороводи, співали пісні й танцювали. А ще – Святому Миколаю дітки довіряли свої найпотаємніші мрії, читали улюблені віршики та відгадували «зимові» загадки. І усім їм Святий Миколай разом з казковими героями щедро дарували солодкі дарунки, посмішки та дух справжнього свята. Згодом, перейнявшись новорічним настроєм, до акції долучилися й дорослі. Адже не дарма кажуть: «Усі ми родом з дитинства».
Така акція для наймолодших жителів нашого міста проводиться третій рік поспіль за підтримки ТОВ «Кондитерська фабрика «Меркурій», за що висловлюємо щиру вдячність та вітання з наступаючим Новим, 2015 роком, її директору Євгену Тарану. Дякуємо також і найактивнішим членам молодіжного активу, які у святковий зимовий вечір разом із солодощами дарували дітям тепло своїх сердець: Козловій Аліні, Клочану Іллі та Тютенко Анастасії (школа №1), Куготу Артуру (школа №2), Мойсеєнко Вікторії (школа №6), Снісаренко Юлії та Чернецькій Аліні (школа №13), Довгенко Ользі та Софії (школа №16), Сенатору Роману (гімназія), Осадчій Владі та Ткаченко Вікторії (ліцей). Усім бажаємо веселих новорічно-різдвяних свят і щасливого майбуття!

Відділ у справах сім’ї та молоді,
фізичної культури і спорту
управління освіти, молоді та спорту

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.