Поетеса, родом зі Сміли, стала лауреатом Всеукраїнської літературної премії імені Василя Симоненка

Конкурсна комісія з присудження Всеукраїнської літературної премії імені Василя Симоненка підбила підсумки конкурсу на здобуття премії у 2018 році. Лауреатів премії відзначили у двох номінаціях «За кращий художній твір» та «За кращу першу поетичну збірку». Цьогоріч конкурсна комісія допустила до участі 18 авторів із Києва, Харкова, Львова, Черкас, Білої Церкви, Рівного, Первомайська,  Черкаської, Житомирської області та Луганщини.

Серед лауреатів премі їмені Василя Симоненка – черкащанка, родом зі Сміли, поетеса Людмила Тараненко. Її відзначили у номінації “За кращий художній твір” за збірку поезій “Стоїть душа перед порогом…”. 

Всеукраїнська літературна преміч ім. Василя Симоненка встановлена Черкаською обласною радою та Черкаською облдержадміністрацією за підтримки Національної спілки письменників України, Всеукраїнського товариства «Просвіта» ім. Т.Г. Шевченка та Ліги українських меценатів. Її мета – вшанувати пам’ять поета-гуманіста Василя Симоненка, популяризувати його ім’я і творчість, а також заохочення професійних і непрофесійних літераторів до творчих пошуків у галузі літератури, написання високохудожніх літературних творів громадянського звучання, спрямованих на побудову незалежної демократичної України.

 

 

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.