В Черкаській області почастішали випадки захворюваності на хворобу Лайма

хворобаЗа результатами щомісячного моніторингу захворюваності на особливо небезпечні інфекції, захворювання на сибірку, бруцельоз, висипний тиф, сказ, туляремію на території Черкаської області не реєструвались. Зареєстровано 5 випадків захворювання на лептоспіроз. В минулому році випадків зареєстровено не було, інформують у Черкаському обласному лабораторному центрі МОЗ України».

Захворюваність на хворобу Лайма збільшилась на 57,3 %. Зареєстровано 494 випадки захворювання проти 314 за аналогічний період 2017 року. Хвороба Лайма реєструвалась на 19 адміністративних територіях області. Кількість захворювань у м. Черкаси становить 45,9% від усіх захворювань в області. Високі показники захворюваності на хворобу Лайма реєструються в Канівському, Корсунь-Шевченківському, Городищенському та Кам’янському районах.

Захворюваність на активний туберкульоз органів дихання зменшилась на 5,8% (470 випадків проти 499). Випадки бактеріологічно підтвердженого туберкульозу органів дихання зменшились на 12,4% (275 випадків та 314).

Інтенсивні показники найвищі у м.м. Ватутіне- 64,6, Сміла- 56,5,Катеринопільському- 75,3,Городищенському- 68,1, Кам’янському-59,6, Чигиринському- 49,2, Смілянському – 46,5, районах на 100 тис. населення.

Ураженість населення педикульозом зменшилась на 18,8%. Зареєстровано 280 випадків педикульозу проти 345. Найвищі показники в Смілі, Катеринопільському, Лисянському та Шполянському районах.

У вогнищах проведені всі необхідні протиепідемічні заходи. Повторні захворювання не реєструвались. Дежравна установа «Черкаський обласний лабораторний центр МОЗ України» продовжує моніторинг стану захворюваності на особливо небезпечні інфекції в області.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.