Понад 12 тисяч гривень штрафу за завищені ціни на продукти для школярів

харчування у школіГосподарським судом Черкаської області відкрито провадження у справі за позовом Смілянської місцевої прокуратури в інтересах держави в особі відділу освіти, у справах сім’ї, молоді та спорту Шполянської районної державної адміністрації Черкаської області до фізичної особи-підприємця.

Як повідомили у Смілянській місцевій прокуратурі, під час вивчення відомостей про проведення відкритих торгів на веб-порталі ProZorro було встановлено факт безпідставного завищення вартості продуктів, які закуповувалися за державні кошти для харчування учнів навчальних закладів Шполянського району.

Вказане необґрунтоване завищення відбулося шляхом укладення додаткових угод до договорів про здійснення державних закупівель та призвело до безпідставної сплати понад 12 тисяч гривень бюджетних коштів.

Прокуратурою поставлено вимогу про визнання недійсною додаткової угоди до договору про закупівлю товарів за державні кошти, укладеної між відділом освіти, у справах сім’ї, молоді та спорту Шполянської районної державної адміністрації та фізичною особою-підприємцем, та стягнення з відповідача надмірно сплачених бюджетних коштів в сумі 12175,17 грн.

Судовий розгляд триває, Смілянською місцевою прокуратурою продовжують вживатися системні заходи представницького характеру на захист фінансових інтересів держави у цій сфері.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.