Пироги для учасників АТО від смілян

sam_703110 вересня наше рідне місто відзначило 619-у річницю з дня свого заснування. Педагогічний колектив та учні ДНЗ «Смілянський центр підготовки і перепідготовки робітничих кадрів» взяли участь у святкуванні роковин рідного міста. Святкова хода пройшла центром міста, в якій учні навчального закладу представили свої професії, спортсмени проїхали в колоні велосипедистів, педагогічні працівники прикрасили колону навчального закладу національним вбранням.

На центральній площі відбулося урочисте відкриття святкувань, нагородження кращих спортсменів, активістів міста та мецинатів.
Далі святкування продовжилось в міському парку. Навчальний заклад був представлений різною випічкою та смаколиками на «Святі пирога».
Жителі та гості міста з задоволення смакували нашими виробами, виготовленими майстрами та учнями, тут і «ромова баба», і «круасани», і кулебяка, здоба, торти, тістечка, пряники, а самими головними були пироги з солодкою начинкою, якими пригощали всіх бажаючих.
Від навчального закладу два великі пироги були передані волонтерам для продажу та збору коштів учасникам АТО.
Відвідати навчальний заклад, у таке велике свято, знайшов час і народний депутат Верховної Ради України Сергій Рудик. Він неодноразово переймався проблемами, успіхами та здобутками училища і зараз він знову готовий допомагати.
Чудове свято було організоване для смілян та гостей міста – веселе, музичне, спортивно-розважальне і дуже смачне!
Віталій Дякон

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *