Черговий номер газети «Сміла» сьогодні у продажу

Читайте у випуску:
– Розгорнутий фоторепортаж із відзначення Дня міста.
– Міська рада затвердила граничні тарифи на проведення медичних оглядів Смілянської міської поліклініки для дорослих. На сторінках газети перелік послуг та їх вартість.

– Обладнання зупинки, переселення осіб ромської національності, проблеми з новобудовою, виділення коштів хворим – про це йшлося на черговій Смілянської міської ради.
– На що витрачені кошти за місяць: звіт про використання коштів міського бюджету за серпень.
– КП «ВодГео» попереджає – борги споживачів за воду можуть стати причиною припинення водопостачання.
– Податківці повідомляють про новації в законодавстві
– Сторінка цікавої та корисної інформації: перша допомога при укусі собаки; користь та шкода від винограду; народні прикмети осені, смачні та оригінальні рецепти страв.
– Також на сторінках часопису міські новини, шкільне життя, спорт, приватні оголошення, вітання, реклама, інша цікава та корисна інформація.
Шановні сміляни! Триває передплата на газету «Сміла» на 2017 рік. Зверніть увагу: ціна на передплату на наступний рік залишається незмінною. Щоб одержувати часопис наступного року, завітайте в редакцію або у поштове відділення і оформіть передплату. Долучайтеся до постійних читачів газети «Сміла» та завжди будьте в курсі місцевих подій. Більше інформації на сайті smilamedia org ua

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *