ПЕРЕДВИБОРНА ПРОГРАМА кандидата в народні депутати України в одномандатному виборчому окрузі № 198 ГРОШЕВА ВОЛОДИМИРА ВОЛОДИМИРОВИЧА

222 Сьогодні Україна стоїть на порозі великих викликів і від того, як ці виклики будуть сприйняті і ким саме, залежить наше з вами майбутнє. За 23 роки незалежності державні діячі, які вийшли з комуністичного та олігархічного режиму показали свою нездатність розбудовувати Україну і покращувати життя кожного українця, ставлячи пріоритетами свої власні інтереси перед інтересами нашої держави.

Майдан сказав ні, далі так не буде. Державою повинні опікуватись справжні патріоти нашої землі. Але нажаль пережитки минулого всіляко чіпляються за владні кабінети і хочуть залишитись там. Тому саме зараз потрібно сказати на виборах досить! Щирість, правдивість, патріотизм, героїзм та любов до рідної землі наповнили серця патріотів і саме такі люди повинні бути обраними у найвищий законодавчій орган України – Верховну Раду.

У своєму житті я завжди стояв і стою на позиції правди,  порядності, патріотизму та виважено і з розумінням відношуся до вирішення кожної справи де є несправедливість, боляче реагую та не можу терпіти – злочинців, брехунів, зрадників та лукавих людей, які сидять у владних кабінетах та керують нашою Україною.

Будучи депутатом районної ради двох скликань, постійно займався вирішенням болючих питань громади, намагався допомогти кожному, хто не міг знайти підтримки у владних кабінетах міста та району.

Я та мої однодумці приймали активну участь у подіях на майдані і на даний час активно займаємось волонтерською діяльністю по забезпеченню добровольчих батальйонів та збройних сил України, які воюють на сході, маю життєвий досвід, щиро, з повагою відношуся до кожного українця,  люблю Україну, вірую в Бога.

Розуміючи невідворотність успіху України і що саме зараз той момент коли патріоти повинні прийти до влади я вирішив балотуватись у народні Депутати.

Як кандидат у депутати маю на меті:

 

1. Негайно виробити чіткий механізм введення в дію закону про люстрацію на всіх рівнях влади в державі.

2. Скасувати депутатську недоторканність.

3. Розробити і прийняти закон про прямі вибори суддів місцевою громадою.

4. Боротися за те щоб закон в нашій країні був один для всіх.

5. Один з важливих пріоритетів розвитку держави повинні стати малий та середній бізнес, які будуть підгрунтям економічного розвитку України.

6. Внесення змін у Податковий Кодекс: скасування ПДВ, чітка і прозора система оподаткування.

7.  Виконання державою взятих на себе соціальних зобов’язань перед всіма верствами населення.

8.  Справедливі нарахування зарплат, пенсій та стипендій.

9. Повернення в державну власність стратегічно важливих підприємств, від яких залежить безпека нашої держави

10. Розвиток сільського господарства, як пріоритетної галузі в Україні. Підтримка фермерських господарств державними програмами.

11. Скасувати пенсійну реформу.

 

У виборчому окрузі:

 

1. Постійно проводити прийом громадян і працювати разом з громадою на розбудову Черкащини.

2. Буду відстоювати інтереси громади у вирішенні соціально – економічних проблем.

3. Буду звітуватись та інформувати громаду про свою діяльність у найвищому законодавчому органі України через зустрічі в трудових колективах, громадських організаціях, контролювати діяльність місцевих Рад, виступати в місцевих засобах масової інформації.

4. Проводити лобіювання інвестиційних надходжень на Черкащину з метою розбудови нашого краю, створення робочих місць та підвищення добробуту кожного.

 

На цьому шляху мене ніхто і ніщо не зупинить. Я іду боротися за Україну і за добробут кожного Українця. Закон повинен бути в державі невідворотним. Я знаю, що попереду мене чекає жорстока боротьба з беззаконням, боротьба з корупцією, боротьба з олігархією, але я можу щиро Вам сказати, що з обраного шляху я ніколи не зверну!

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *