Шкільна виставка картин

vЗ 4 по 9 жовтня 2014 року у нашій школі  проходила виставка юної художниці Анастасії Карчевської, учениці 5-го класу. На виставці були представлені різнопланові картини і ми поспілкувалася з дівчиною,щоб дізнатися,що хвилює дає їй поштовх до творчості.

– Хто запропонував тобі відвідувати гурток малювання і чому?

– Я прийняла це рішення сама. Змалечку мені подобалося робити щось своїми руками. Я малювала, робила поробки і коли побачила в Будинку школяра малюнки інших дітей,попросила свою маму записати мене в гурток малювання.

– В скільки років ти почала навчання і скільки на років даний час вже займаєшся?

– Я почала своє навчання в сім років,майже одночасно зі своїм навчанням в школі і на даний момент займаюся уже протягом трьох років.

– Які картини тобі подобається малювати найбільше?

– Різного жанру, але найбільше подобається малювати природу,звірів та казкових героїв. Звісно,це все залежить від мого настрою.

– Скільки часу ти присвячуєш малюванню?

– З початком навчального року багато часу у мене почало займати навчання і виконання домашніх завдань, але коли випадає вільна хвилина, присвячую її малюванню та рукоділлю.

– Чи проводила ти інші виставки своїх робіт і якщо так,то скільки і чи плануєш проводити ще?

– Першу виставку провела цього року у літньому таборі «Тимурівець». Звичайно, буду намагатися проводити виставки частіше. Для мене важливо, щоб мої роботи об’єктивно оцінювали сторонні люди.

– Чи є в тебе якісь інші захоплення, крім малювання?

Звісно. Крім малювання я займаюся бальними танцями і плету бісером. Я вважаю,що ми повинні різносторонньо розвиватися і мати кілька хобі.

Прес-центр спеціалізованої  ЗОШ №5

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *