Передвиборча програма кандидата в Народні депутати України Волинця Руслана Миколайовича

вибМи здобули державність, але зараз внутрішні та зовнішні вороги намагаються її знищити. Корупціонери та всілякі українофоби у нас її нахабнощоденно крадуть.

Я йду до Верховної Ради України, щоб радикально боротися із цими злодіями, боротися за право жити у своїй вільній, єдиній українській державі.

Ми нікому недозволимовідібрати у нашого народу духовність, мову, історію та культуру!А хто посягатиме на них, отримає вила у груди особисто від мене.

Обіцяю працювати над освітніми питаннями, адже мені добре відомі проблеми округу. Зокрема обіцяю працювати над розширенням мережі дитячих дошкільних навчальних закладів. Обіцяю не допускати скорочення шкіл. Наші діти повинні мати достойну європейську освіту.

Докладу максимум зусиль, щоб малий та середній бізнес на окрузі активно розвивалися, навіть у такий скрутний для країни час. Залучатиму інвесторів, адже ця частина області приваблива для залучення інвестиційних коштів.

Дотягнеться моя рука й до наркоторгівців, які гублять наших дітей.

Всіляко вживатиму заходів щодо боротьби із розповсюдженням наркотичних речовин. Прикладу зусиль, аби обмежити час продажу алкоголю. Це питання для мене особливо болюче, оскільки Україна перебуває на одному з перших місць в Європі серед продажу та уживання алкогольних напоїв. Навпаки обіцяю сприяти розвитку оздоровлення громадян та різних видів спорту.

В складний для країни час, вважаю за необхідне сприяти патріотичному вихованню молоді, адже саме за нею майбутнє нашої держави.

А взагалі, роботи запланував собі чимало. Та краще говорити «Я зробив», ніж «Я зроблю».

 

З нами Бог і Україна!

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *