Патріотичні заходи з нагоди свят влаштували у Смілянському центрі підготовки та перепідготовки робітничих кадрів

DSCN7061_новый размерПротягом тижня у ДНЗ «Смілянський центр підготовки та перепідготовки робітничих кадрів» було проведено ряд заходів з патріотичного виховання, присвячених Дню захисника України та Дню козацтва.
Упродовж багатьох століть, 14 жовтня було святом українського козацтва, символом звитяги, мужності, честі та вільного духу, тепер в цей день ми святкуємо День захисника України – свято нащадків славетних козаків, які боронять нашу Україну.

З метою формування національно-патріотичного виховання молоді та розуміння в учнів таких понять як «єдність» і « цілісність», «герой, «патріот» держави, громадські якості, почуття поваги до захисників Вітчизни викладач  захисту Вітчизни  провів урок мужності: «Захисник Вітчизни – гордість народу, відвага, мужність, честь».

1_новый размерВикладачі фізичної культури та спорту провели Козацькі ігри і змагання «Між нами, козаками!», що включали в себе крос, піднімання гир та перетягування канату. Учні закладу змагалися, показували свої спортивні здібності та готувалися бути гідними захисниками Батьківщини.

Бібліотекар оформила інформаційно-ілюстративну виставку  «Воїни степу», в якій  відобразила історію українського козацтва.

Для  учнів закладу, які є випускниками спеціальних шкіл – інтернатів,  була  організована патріотична екскурсійна подорож  до Військово-патріотичного центру-музею «Шампань», що знаходиться в смт. Шампань, Звенигородського району, Черкаської області.

IMG-04f87d80ba4734a60127e051cae4e551-V_новый размерПредставники учнівської ради провели урочисту лінійку «Слава козацька вічно жива», під час якої привітали майбутніх захисників та провели для них вікторину «Суперкозак – 2017».

Після лінійки учні поклали квіти до пам’ятника Героїв Небесної Сотні.

Дані заходи  об’єднують покоління у добрій справі виховання молоді на кращих українських традиціях, формування її життєвої позиції, патріотичних переконань та гордості за свою державу.

Прес-центр ЦППРК

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *