Смілянська дитяча бібліотека поповнилася книгами про героїчних смілян та історію рідного краю

IMG_6634Дарування книг у бібліотеку — це безкорисна щедрість та добра воля дарувальника. А факт надходження дарів у бібліотеку — це показник престижу бібліотеки, її місця у суспільному житті.

Колектив Смілянської міської дитячої бібліотеки висловлює щиру вдячність редакції газети «Сміла», яку очолює Людмила Скороход, приватному підприємцю  Анні Росініній та небайдужим до роботи дитячої книгозбірні людям, за отримані в дарунок книги: «Сміла: край притясминський», «Сміливі зі Сміли», присвячені історії рідного міста та його відомим людям.

Ці книги є справжнім скарбом для широкого кола читачів, краєзнавців, і просто небайдужих патріотичних громадян. Така увага до бібліотеки радує, надихає і читачів, і працівників дитячої книгозбірні. Адже нові книги це завжди свято.

Шановні благодійники! Ми щиро впевнені, що подаровані Вами книги знайдуть своїх читачів, стануть їм корисними, сприятимуть освіті та викличуть інтерес до вивчення історії рідного краю. Віримо, що добрі справи завжди повертаються добром.

Колектив Центральної дитячої міської бібліотеки

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *