Дорогі сміляни, вітаю вас з Днем захисника України!

1-960x540Це справжнє свято мужності, лицарства і благородства, якими володіють справжні оборонці, визволителі й захисники України, свято, яке увібрало в себе славні козацькі традиції. Це свято кожного, хто в той чи інший час віддавав свої знання, силу, мужність і професіоналізм справі захисту нашої держави.

14 жовтня для всіх є особливим днем, він поєднує в собі великі свята – Покрови Пресвятої Богородиці, українського козацтва та всіх захисників України. Ці свята нерозривно пов’язані між собою, адже Божа Матір вважається заступницею і покровителькою козаків. Історія українського козацтва – одна з найвизначніших сторінок життя нашого народу. Козацтво завжди було справжнім захисником рідної України, оборонцем віри, моралі та державницьких традицій нашої вітчизни.

Відзначаючи цей день, вклонімося усім, хто сьогодні боронить честь і свободу рідної землі, хто у зоні бойових дій захищає наш народ від окупантів, вклонімося тисячам воїнів, які загинули в битвах за волю та незалежність України. Ми пишаємось нашими захисниками.

З нагоди свята бажаю усім міцного козацького здоров`я, миру, родинного затишку і благополуччя, невичерпної енергії, завзяття і сили, віри і надії, любові і щастя. Нехай у цей святий день благодаттю й любов’ю сповняться наші серця. Просимо у Божої Матері миру, добра і заступництва для наших бійців на Сході. Нехай покров Пресвятої Богородиці оберігає усіх нас та нашу Україну.

З повагою секретар міської ради     Віктор ФЕДОРЕНКО

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *