«ОСІННЄ РАНДЕВУ» В ГІМНАЗІЇ

2Три роки тому у рамках всеукраїнського експерименту зі створення психолого-педагогічних умов самореалізації особистості директор гімназії Олена Олегівна Дзевульська ініціювала проведення щорічних педагогічних фестивалів «Осіннє рандеву».
Це низка відкритих уроків та виховних заходів, куди колег, громадськість міста, а особливо батьків учнів, запрошують для того, щоб не лише поспостерігали за своїми дітьми під час занять, а й зрозуміли систему навчання, побачили в дії інноваційні технології, долучилися до інтерактивного виховання. Педагоги в цей час взаємовідвідують уроки для самовдосконалення, розвитку й застосування досвіду колег.
Цього року було проведено зо два десятки уроків з усіх дисциплін, залучено всі класи. Потім батьки, вчителі, адміністрація гімназії та працівники методичного кабінету управління освіти і науки молоді та спорту Смілянської міської ради мали можливість спільно обговорити результати “Осіннього рандеву” і спланувати подальшу взаємодію. Ця гімназійна традиція знайшла багато прихильників, а найбільше радіють їй самі учні.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *