Святкувало студентство

DSC_0994В День миру навчальний заклад відзначив 35 літній ювілей. 35 років – це вік, коли вже є досвід і велика можливість реалізації планів. Замість звичних пар студенти, педагогічний колектив та адміністрація коледжу організували святкові заходи.

Із вітальним словом звернувся директор промислово-економічного коледжу Володимир Шиян. Він згадав минуле навчального закладу, розповів про його розвиток та сьогодення. Як годиться на день народження почесні гості прийшли з квітами та подарунками.

Педагогам-ветеранам, які три з половиною десятиліття тому випустили перших 80 спеціалістів для радіоприладного заводу. Володимир Шиян вручив Почесні дипломи та сувеніри із зображенням коледжу та вдячність висловив за сумлінну працю.

На урочистостях пригадали, що першим студентам, які вступили в 1980 році, навчатися було нелегко – власноруч створили перші 200 лабораторних макетів для роботи. Плодами їх праці користуються і нині.

Коледж пережив етап становлення та розпад радіоприладного заводу, але не здав кращих позицій. Продовжує готувати спеціалістів вузької кваліфікації за шістьма напрямами. Зараз тут навчається 400 студентів. У коледжі вирує цікаве життя. Це засвідчила програма святкових заходів. Хлопці демонстрували спритність у баскетболі, естафеті та настільному тенісі. Для тих, кому більш цікаві інтелектуальні ігри, організували змагання із шашок. Дівчата показували майстер-клас із плетіння патріотичних прикрас, бажаючим наносили на обличчя аквагрим. Найбільш масово було на ярмарку. Кожна група оформила свій стіл і пропонувала придбати випічку, солодощі та навіть консервацію. Усі виручені кошти колектив планує передати на потреби земляків в зоні АТО.

Програма святкових заходів з нагоди Дня народження коледжу тривала до вечора. Караоке, жартівливе представлення спеціальностей, дискотека у стилі 80-х, а також смачний акцент свята – каша та шашлик – такий подарунок від колективу коледжу припав усім до душі.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *