Смілянин Василь Шуптар став призером світових змагань

Sch1_0017Колекцію медалей світового рівня бронзою за третє місце у міжнародних змаганнях з боротьби, у ваговій категорії 61 кг., поповнив смілянин Василь Шуптар, вихованець тренера клубу «Олімпійські надії» Петра Кисленка. Раніше ми вже повідомляли про те, що спортсмен виборов на перший «Європейських іграх» бронзову медаль. Цього разу на змаганнях Василь Шуптар захищав честь не лише Сміли чи області, але й держави, адже згідно з правилами кожна країна мала вибрати лише одного чемпіона, який би її представляв. Від імені України цим чемпіоном був обраний саме смілянський спортсмен. Суперниками були лише найкраще підготовлені борці, ділиться враженнями Василь Шуптар.

Окрім фізичної підготовки велику роль у перемозі, бойового настрою додає підтримка – моральна, матеріальна та навіть медичну. Особливу подяку за допомогу Василь Шуптар висловив приватному підприємцю Олегу Анасенку та лікарю Євгену Дубику.

Дружина не лише підтримує, але й на достойному рівні поповнює сімейну скарбничку спортивних досягнень.

Смілянський чемпіон дає достойний приклад молодшим вихованцям спортивного клубу. Тут від змалку дітей привчають до спортивного образу життя та жаги до перемоги. Головне це завжди пам’ятати про свою ціль і йти до неї хоч невеликими, але впевненими кроками. Завдяки таким чемпіонам, як Василь Шуптар Сміла прославляється у всіх куточках України та далеко за її межами, а її чемпіони є справжньою гордістю та прикладом для наслідування усім смілянам.

Таїсія СОБОЛЬ

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *