Очільник області провів у Смілі робочу нараду

83352455_1016696698697457_5193315184050962432_n29 січня в Будинку рад під головуванням голови обласної державної адміністрації Романа Боднара відбулася робоча зустріч з питань життєдіяльності міста Сміли та Смілянського району.

Про це інформує офіційний сайт Смілянської міської ради.

У зустрічі взяли участь народний депутат України Сергій Рудик, міський голова Олексій Цибко, в.о першого заступника міського голови Павло Смоликов, секретар міської ради Костянтин Синьогуб, заступник міського голови Павло Іщенко, голова райдержадміністрації Валерія Бандурко, перший заступник голови районной ради Василь Латенко, депутати міської та районної рад, члени виконавчого комітету, керівники державних структур та комунальних підприємств, голови об’єднаних територіальних громад, начальники структурних підрозділів виконавчого комітету та районної державної адміністрації.

Роман Боднар закликав об’єднати всі зусилля для вирішення проблем заради розвитку Смілянщини. Також, керівник області повідомив, що з понеділка на стадіон “Юність” та у легкоателтичний манеж буде направлена комісії департаменту капітального будівництва ОДА з метою з’ясування причин несвоєчасного виконання робіт.

Олесій Цибко озвучив питання щодо можливості отримання допомоги в розмірі 37 млн. грн. для погашення заборгованостей перед ПАТ «Черкасигаз» та НАК «Нафтогаз України». Зазначив, що місту були «нав’язані» борги приватної компанії ТОВ «Сміла Енергоінвест» у розмірі 85,5 млн. грн., що призвело до утворення заборгованості перед НАК «Нафтогаз України».

Міський голова та директор КП «ВодГео» Леонід Грищенко повідомив про нещодавній приїзд делегації інвесторів із Туреччини, які планують допомогти місту з модернізацією комунального господарства.

Леонід Грищенко зазначив, що за час перебування турецьких інвесторів у місті оглянуті всі станції, вивчено стан насосного обладнання та очисних споруд, інвесторами отримані технічні дані для розроблення проекту модернізації водопровідних та каналізаційних мереж.

Також присутніми обговорено ряд пить у сферах житлово-комунального господарства і соціально-економічного розвитку міста та району, заходи щодо завершення реформи децентралізації.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *