Протипожежний період у лісах: смілянські лісівники проводять профілактичні заходи та рейди

пожежна небзпекаУ зв’язку з нетиповою для української зими плюсовою температурою повітря у січні спостерігається ріст кількості пожеж у природних екосистемах. Тільки за 22 січня в областях України зафіксовано 149 випадків пожеж на відкритих територіях.

Підрозділи ДСНС вже ліквідували численні загорання трави, очерету, сухостою, однак гасіння стихії ускладнюється поривчастим вітром, під дією якого вогонь швидко перекидається на великі площі сухої рослинності, що створює реальну загрозу розповсюдження загорання на прилеглі лісові масиви.

У Смілянському лісгоспі розробили комплексні заходи з попередження та профілактики лісових пожеж. Працівники лісової охорони проводять постійні рейди, з метою профілактики виникнення пожеж із громадянами проводиться роз’яснювальна робота. У лісових масивах розміщена агітаційна інформація із правилами поводження у лісі.

Лісівники просять населення бути максимально обачними під час перебування у лісі та нагадують, що протягом пожежонебезпечного періоду забороняється:  розводити багаття у лісі (крім тих, що пов’язані з технологічними вимогами лісогосподарських заходів у спеціально передбачених для цього місцях); палити або користуватися відкритим вогнем під час проведення робіт з паливно-мастильними матеріалами (переливання пального, заправлення двигунів тощо).

Смілянські лісівники закликають берегти природу і ставитися до неї турботливо та відповідально, адже ліквідувати пожежу важче, аніж її попередити, інформує прес-центр Смілянського лісгоспу.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *