Обговорили модель добровільного об’єднання територіальних громад на Смілянщині

У залі засідань органів державної влади відбулось засідання щодо обговорення моделі об’єднання територіальних громад в місті Сміла та Смілянському районі. В засіданні взяли участь голова Черкаської обласної ради Валентина Коваленко, заступник голови черкаської обласної державної адміністрації Юрій Сас, голова Смілянської райдержадміністрації Андрій Колесник, секретар міської ради Ярослав Березань.
На початку обговорення до присутніх звернувся Юрій Сас, який в своєму виступі довів до відома присутніх основні поняття добровільного об’єднання територіальних громад, навіщо це робиться та що ми з цього отримаємо. Також Юрій Михайлович наголосив на добровільному об’єднанні, а саме на тому, що жителі району повинні самостійно вирішити з якими громадами потрібно об’єднуватись, які потрібно підтримати, а в яких просити підтримки.

В ході обговорення присутнім було представлено дві моделі об’єднання, які представлялися на обговоренні в обласній раді. Андрій Валерійович прокоментував обидві моделі та роз’яснив присутнім чому районна влада обрала модель об’єднання на 6 громад, а не на дві. Також наголосив, що не зважаючи на сільського голову, голову райдержадміністрації – жителі району повинні самостійно створти модель об’єднання, яка задовольнятиме потреби села чи селища.

На завершення обговорення виступила Валентина Коваленко зауваживши, що ми тримаємо курс в Європу, тому повинні пройти об’єднання, але об’єднання яке бажають жителі району, а не те яке бажає влада.

За інформацією Відділу інформаційної діяльності

та комунікацій з громадськістю апарату РДА

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *