Літня школа «Ерудит»

2Щороку під час літнього відпочинку в школі №3-колегіумі працює літня школа «Ерудит». Цього літа традиційно діють 3 профільні загони: суспільно-гуманітарний, природничо-математичний, спортивно-військовий. Відповідно до профілю спланована діяльність кожного загону. Крім підготовки до участі в олімпіадах та конкурсах, вчителі закладу з метою розвитку творчих здібностей учнів проводять цікаві заняття: літературна кав’ярня, правовий боулінг, екологічні подорожі, математична спартакіада, хімічна мозаїка, краєзнавчий печворк, дні різних видів спорту, різноманітні свята. Крім того, учні мають можливість познайомитися і поспілкуватися з цікавим людьми Черкащини. В цьому році спілкування було особливим.
З гордістю і пошаною учні слухали розповідь нашого випускника, командира роти Юрія Бондаренка, який довгий час воював в зоні АТО, брав участь у захопленні російських грушників. За бойові заслуги Президент України вручив йому орден Богдана Хмельницького.
Традиційними для нашої школи є зустрічі з воїнами-«афганцями», які проживають у нашому регіоні. Вони цікаво розповідають дітям про свій бойовий шлях та є членами Смілянської організації Української Спілки ветеранів Афганістану.
Під час жвавої, невимушеної розмови навчав учнів, як стати чемпіонами, Олександр Мотузенко, олімпійський чемпіон з веслування на байдарках, депутат міської ради.
Завжди цікаві для дітей заняття майстра Миколи Клімашевського, який в цьому році провів майстер-клас з орігамі, навчав учнів робити жабок, що стрибають, бантики та птахів.
Цікавим і захоплюючим був майстер-клас Тамари Зеленецької, нашого ветерана педагогічної праці, яка навчала виготовляти колоски з різнокольорових стрічок.
Знайомив учнів зі слов’янськими практиками, які дають можливість познайомитись з системою тренувальних вправ, що використовували наші предки – слов’яни з метою зняття втоми хребта під час навчальних занять, спортсмен Тарас Шевченко.
Відвідали наші учні і психологічний тренінг, який провели черкаські спеціалісти дитячого «Індіго-клубу «ІРІС».
Традиційними вже стали зустрічі з письменницею Черкащини Оксаною Галаєвою, членом Національної Спілки письменників України. Вона не тільки розповідала про свою творчість та читала вірші, а і дала майстер-клас по написанню поезій юним поетам школи №3-колегіуму.
Традиційно кожного дня виходить газета «Молодь – Індиго – 2015», на сторінках якої учні діляться враженнями від побаченого та почутого в різноманітних рубриках: жарти нашого загону, експрес-опитування, фраза дня, наукове проектування, актуальне інтерв’ю з особливим гостем, хроніка подій дня. З цими газетами ви можете ознайомитись на сайті нашого закладу.
Робота Літньої школи «Ерудит» ще триває. Попереду у дітей насичений різноманітними подіями літній відпочинок, знайомства з не менш цікавими людьми. Тож, всім гарного літа та безлічі нових зустрічей і незабутніх вражень!

Олена Золотоверха,
заступник директора школи №3-колегіуму

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *