Недобросовісний орендар поверне навчальному закладу приміщення у центрі Сміли

56789(18)Смілянська прокуратура встановила, що договір оренди комунального майна, укладений між Управлінням економічного розвитку виконавчого комітету Смілянської міської ради та громадською організацією закінчився наприкінці квітня 2019 року.

Враховуючи вигідні умови оренди, а саме розташування орендованого приміщення у центрі міста, орендну плату у розмірі однієї гривні за понад 100 кв. м нерухомості закладу освіти, орендарем проігноровано численні звернення з боку адміністрації школи про гостру необхідність у використанні орендованих приміщень у навчальному процесі та після закінчення терміну договору приміщення вже півтора року не звільнено.

При цьому, чисельність учнів у закладі щорічно зростає, а через дефіцит навчальних площ діти змушені навчатись по 8 уроків вдень, що унеможливлює створення комфортних та належних умов здобуття освіти.

Реагуючи на порушення прав дітей, Смілянська місцева прокуратура звернулася до суду з позовом про повернення майна закладу освіти, інформує пресслужба Черкаської обласної прокуратури.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *