На засіданні комісії обгорили, як усунути наслідки пожежі полігона твердих відходів, що на території міста

119684354_1193172371049888_255154822118034820_n_0У малому залі Будинку рад під головуванням міського голови Олексія Цибка відбулося позачергове засідання комісії ТЕБ та НС.

Члени комісії розглянули питання про заходи щодо усунення негативних наслідків пожежі полігона твердих побутових відходів на території міста.

Заступник міського голови Павло Іщенко повідомив, що 16 вересня о 16:02 год. від чергового районного відділу управління ДСНС була отримана інформація про те що загорівся полігон твердих побутових відходів. Пожежа охопила приблизно 500 кв.м.

Дана ситуація кваліфікується як небезпечна подія яка за своїми наслідками становить загрозу життю або здоров’ю населення.

Загасити пожежу дуже складно, найближче джерело води розташоване на відстані 600м. При цьому вітер ускладнює становище. Протягом 2 діб так і не вдалося ліквідувати загорання, зараз ще залишились деякі осередки пожежі, які не вдолося подолати, крім того йде тління всередені.

Присутніми членами комісії визначено відповідальних осіб, перелік техніки комунальних підприємств міста, яка може бути задіяна для проведення заходів з рекультівації звалища, підвозу води та інше, адже тління відбувається на глибині без доступу повітря, а вода лише гасить загорання на поверхні або верхнього шару сміття.

Джерело: офіційний сайт Смілянської міської ради

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *