Смілянам нагадують про те, які до яких наслідків ведуть неоформлені трудові відносини

На Смілянщині продовжується інформаційно–роз’яснювальна робота з питань детінізації ринку праці, що дозволить не тільки легалізувати соціально – трудові відносини, але й забезпечити реальні соціальні гарантії найманим працівникам, максимально уникнути трудових конфліктів та спорів.

Як повідомляють у Смілянському центрі зайнятості, починаючи з 12 серпня під час інформаційної кампанії 76 суб’єктів господарювання сфери сільського господарства були проінформовані щодо неприпустимості використання найманої праці без оформлення трудових відносин та виплати «тіньової» заробітної плати.

В інформаційній компанії було охоплено 24 приватних підприємця, діяльність яких пов’язана з торгівлею та громадським харчуванням.

Восени до даних заходів планується залучити роботодавців сфери транспорту та кур’єрської діяльності.

У Смілянському центрі зайнятості нагадують, використання незадекларованої праці – грубе порушення трудового законодавства, за що на роботодавця відповідно до статті 265 Кодексу законів про працю накладається штраф у розмірі 30 мінімальних зарплат за кожного працівника, щодо якого скоєно порушення.

На сьогодні – це 150 тис. грн за кожного неоформленного працівника. А для працівників неоформлені трудові відносини – це втрата страхового стажу, відсутність соціальних гарантій та впевненості в майбутнє.

 
Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *