На зустріч із юними смілянами завітали бійці операції об’єднаних сил

image_6487327Два особливі травневі дні були в учнів школи №1. У школу завітали учасники бойових дій АТО/ООС, волонтери з мистецькою акцією “Коли ми станемо такими, якими нас малюють діти”.

Олександр, Лариса і Володимир Бондаренки – талановиті люди з відкритим серцем, створили виставку дитячих робіт, які побували на війні. Простими словами ці люди розповідали мало не історію кожного малюнка чи виробу, які допомагали вижити у складні, небезпечні часи українським воїнам.

Задушевно виконані гостями пісні, розповіді про будні війни, про бажання повернутися у мирне життя, щоб не гинули люди, не чути було вибухів і пострілів,, а головне, щоб люди дивилися на учасників ООС без співчуття, осуду чи зневаги, а з почуттям саме Любові.

Також діти ознайомилися із бойовим “побратимом” бійців – авто з позивним «Корчма», на якому не тільки волонтерські гостинці перевозили, а й витягували воїнів з-під обстрілу.

Багато запитань виникло в учнів до гостей. Як зазначили діти, ця зустріч спонукала переглянути погляди на життя, допомогла зрозуміти важливість дитячих робіт для тих, хто оберігає мирне життя.

Наприкінці зустрічі учасники підсумували – хай живе віра у те, що Україна у такий важкий час випробувань вистоїть, а наші захисники повернуться додому живими.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *