Середня зарплата на підприємствах Черкащини склала 11 690 гривень

зарплатаСередня зарплата штатного працівника підприємств, установ та організацій у квітні 2021 року становила 11690 грн. Це у 1,9 раза вище рівня мінімальної заробітної плати (6000 грн), повідомили в обласному управлінні статистики. Йдеться про підприємтсва із штатом 10 працівників і більше.

До видів економічної діяльності з найвищим рівнем оплати праці відносилися сільське господарство, лісове господарство та рибне господарство; фінансова та страхова діяльність; державне управління й оборона, обов’язкове
соціальне страхування, серед промислових видів діяльності – постачання електроенергії, газу, пари та кондиційованого повітря; виробництво хімічних речовин і продукції; виробництво гумових і пластмасових виробів,
неметалевої продукції; фармацевтичних продуктів і препаратів. Тут заробітна плата перевищила середній показник по економіці в 1,2 – 2,6 раза.

Найнижчий рівень заробітної плати спостерігався в діяльності у сфері творчості, мистецтва та розваг; в установах поштової та кур’єрської діяльності; текстильному виробництві, виробництві одягу, шкіри, виробів зі шкіри та інших матеріалів і не перевищував 59% від середнього рівня по економіці.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.