За реагування прокурора, чоловіку за замах на вбиство збільшили строк перебування у в’язниці

судЧеркаський апеляційний суд задовольнив скаргу прокурора та скасував рішення суду першої інстанції, яким було безпідставно перекваліфіковано дії підсудного.

Придніпровський районний суд Черкаси від 05.02.2018 дії перекваліфікував дії черкащнанина із статтей замах на злочин та умисне вбивство на статтю нанесення тяжких тілесних ушкоджень. В результаті підсудному призначили, з урахуванням попереднього вироку, до 13 років позбавлення волі.

Житель Черкас 28 січня 2013 року під час конфлікту з потерпілим, вдарив останнього 15 уразів ножем в груди та шию, чим заподіяв тяжкі тілесні ушкодження.

Не погоджуючись з кваліфікацією дій обвинуваченого судом, прокурор подав апеляційну скаргу про його скасування та визнання дій підсудного як, замах на умисне вбивство, і відповідно вирок мав би бути до 15 років позбавлення волі.

Під час апеляційного перегляду, вирок місцевого суду скасовано в частині перекваліфікації дій обвинуваченого і призначеного покарання. Новим вироком нападника засудили до 14 років позбавлення волі.

Вирок апеляційного суду набрав законної сили з моменту його проголошення, інформує пресслужба Черкаської обласної прокуратури.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *